Бешикташ виграв у Динамо Київ з рахунком 1:0

Гол у ворота киян забиває Коркмаз

Київське Динамо в Стамбулі поступилося місцевому клубу Бешикташ у матчі четвертого туру групового раунду Ліги Європи-2011/2012.

Турки забили єдиний гол у у другому таймі. На 68-й хвилині гри це зробив Коркмаз ударом головою після кутового. Шанс зрівняти рахунок випав динамівцям уже за дві хвилини, однак Хачеріді головою пробив невлучно після подачі Алієва зі штрафного.

В останні хвилини біло-сині улаштували фінальний штурм, як це було в Києві, коли підопічні Сьоміна змогли вирвати мінімальну перемогу в компенсований час, але цього разу турки встояли.

Склади команд:
Бешикташ: 99. Ченк, 3. Кейбаші, 6. Сівок, 7. Куарежма, 8. Кавлак, 9. Угу Алмейда, 13. Гільберт, 15. Ауреліо, 20. Сімау, 28. Ернст, 55. Коркмаз

Запасні: 90. Кая, 11. Пектемек, 18. Уйсал, 23. Голошко, 24. Жуліу Алвеш, 27. Сідней

Динамо: 1. Шовковський, 2. Даніло Сілва, 3. Бетао, 5. Вукоєвіч, 8. Алієв, 9. Ярмоленко, 10. Мілевський, 19. Гармаш, 34. Хачеріді, 37. Юссуф, 77. Корреа

Запасні: 35. Коваль, 7. Шевченко, 11. Ідейе, 25. Аруна, 36. Нінковіч, 44. Алмейда, 99. Дуду

Кияни вперше програють у нинішньому груповому турнірі Ліги Європи і пропускають турецький клуб на друге місце у таблиці. У лідерах квартету Е залишається англійський клуб Сток Сіті.

Поразка відсунула Динамо з другої позиції в групі на третю й украй ускладнила завдання виходу в плей-офф Ліги Європи. Наступну гру 2 грудня кияни проведуть на виїзді з англійцями, які сьогодні в гостях перемогли ізраїльський Маккабі 2:1.