Берлусконі піде у відставку після ухвалення парламентом пакету реформ

Епоха Берлусконі закінчується сумно

Італійський прем’єр-міністр Сильвіо Берлусконі каже, що піде з посади, але лише після того, як італійський парламент схвалить пакет реформ, спрямованих на підтримку італійської економіки.

Італія – серед країн, які найбільше постраждали внаслідок боргової кризи в єврозоні. Очікують, що парламент голосуватиме щодо того пакету реформ приблизно за два тижні, передає BBC Ukrainian.

C. Берлусконі заявив про це після того, як голосування у вівторок виявило, що він більше не має парламентської більшості.

За схвалення виконання урядом бюджету за минулий рік, що є передумовою для розгляду подальших бюджетних проектів, проголосували 308 депутатів нижньої палати парламенту з загалом 630 – менш як половина від загального складу, передає Радіо Свобода.

Голосування відбулося посеред закликів до відставки голови уряду і занепокоєння через надмірний державний борг Італії. Раніше повідомляли, що Європейський центральний банк разом із структурами Європейського Союзу і Міжнародним валютним фондом почне спостереження за перебігом економічних реформ, які Італія зобов’язалася здійснити для виходу з боргової кризи.

Берлусконі в понеділок заперечував повідомлення, що він розглядає можливість піти в відставку.

На тлі заяви про майбутню відставку глави уряду Італії на світових біржах зафіксували зростання, а вартість позичань для Італії, навпаки, зменшилася.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •