Багатодітні сім’ї, де батьки у повторному шлюбі, отримали право на пільги

Повторний шлюб - не завадить пільгам

Зміна до статті 1 Закону України «Про охорону дитинства» врегулювала розбіжності щодо визначення сімей, які можуть бути віднесені до категорії «багатодітних», повідомляє ZIK.ua.

Згідно з новою редакцією статті 1 ЗУ «Про охорону дитинства», багатодітною визнається сім’я, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває в зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.

З 1 січня 2012 року ввійде в дію положення, що до складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах до закінчення цих навчальних закладів, але не довше, ніж до досягнення ними 23 років.

«Тепер не потрібно звертатися до суду за визнанням права на пільги багатодітним сім’ям, утвореним шляхом повторного шлюбу, – сказала сьогодні, 27 липня, на прес-конференції начальник управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради Наталя Федорович. – Таких судових позовів у Львові було дев’ять».

Щоб користуватися пільгами, передбаченими законодавством, батьки та діти з багатодітних сімей повинні отримати посвідчення. Такі посвідчення видають відділи соціальної роботи міських центрів соціальних служб для сімей, дітей та молоді за реєстрацією одного з батьків.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •