Asus представила геймерський смартфон з HDR-дисплеєм і активною системою охолодження

Asus представила геймерський смартфон з HDR-дисплеєм і активною системою охолодження

Компанія Asus, відомий виробник материнських плат, ноутбуків і моніторів, в рамках своєї лінійки ROG показала “смартфон для геймерів”.

Наприкінці 2017 року компанія Razer також випустила геймерський смартфон з дисплеєм на IGZO-матриці роздільною здатністю 2560 на 1440 пікселів та частотою оновлення в 120 герц замість стандартних 60.

Asus встановила скромніший екран – 2160 на 1080 пікселів з частотою оновлення в 90 герц, але активна матриця на органічних світлодіодах (AMOLED) з технологію HDR має відгук в 1 мілісекунду. А це рівень кращих геймерських моніторів.

Процесор – спеціально обраний інженерами Snapdragon 845, який може працювати на частоті аж 2,96 гігагерц. Енергоємність акумулятора – 4000 міліампер-годин. Інтерфейс також був перероблений в стилі лінійки ROG, проте виглядає майже як «чистий» Android 8.

Для охолодження гаджета використовується камера з випаровуванням (приблизно таку ж встановлено ​​в Xbox One X).

В Asus також розробили додатковий активний вентилятор, який кріпиться на задню панель смартфона і живиться від одного з портів для зарядки. При цьому на його корпусі знаходиться хаб з ще одним роз’ємом USB-C і гніздом для підключення навушників (ще один роз’єм на 3,5 міліметри є на звичному місці в нижній частині корпусу). Компанія планує віддавати його покупцям в комплекті з самим пристроєм.

В Asus також передбачили і інші функції для геймерів – наприклад, в кутах однієї з бічних граней смартфона знаходяться два своєрідних «курка», що представляють собою сенсорні зони для натискання. На них можна призначити будь-які дії за умови підтримки грою сторонніх контролерів.

Розроблено також спеціальну док-станцію, до якої можна підключати периферію.

Ціна смартфона і його офіційна назва поки невідомі. Asus планує почати продажі пристрою вже в третьому кварталі 2018 року.

(За матеріалами DTF)

поділитися:
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •