Associated Press: Справа проти Домініка Стросс-Кана розвалюється

Справа проти екс-голови МВФ захиталася

Звинувачення має серйозні сумніви щодо того, чи говорить правду покоївка готелю яка звинуватила колишнього голову Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана у спробі зґвалтування та насильницьких діях, повідомляє агентство Associated Press.

Д. Стросс-Кан сьогодні має прибути до суду Нью-Йорка.

Повідомляється про те, що розглядається можливість значного зменшення суми застави, під яку французького фінансиста та політика звільнено з під варти.

Представник правоохоронних органів повідомив агентству, що сумніви у щирості постраждалої стосуються не самого звинувачення після подій у нью-йоркському готелі Sofitel, а пов’язані з її минулим, що може вплинути на перебіг справи Д. Стросс-Кана.

Д. Стросс-Кан перебуває під охороною у помешканні на Манхеттені після того, як виплатив заставу загальною сумою у 6 млн. доларів. Він не визнає себе винним.

Газета The New York Timesпершою повідомила про те, що слідчі виявили серйозні невідповідності у свідченнях жінки щодо її минулого. Джерело, наближене до справи, повідомило газеті, що постраждала неодноразово брехала після того, як зробила першу заяву зі звинуваченнями 14 травня.

Є підозри що жінка, яка походить з Гвінеї, та можливо хвора на СНІД, пов’язана з такою кріминальною діяльністью, як торгівля наркотиками та відмивання горошей.  За інформацією газети адвокати Д. Стросс-Кана обговорюють з прокурорами можливість відкликання обвинувачень проти нього.

За законами штату Нью-Йорк, сума застави враховує характер та серйозність звинувачень. Враховуючи нові факти захист може поставити питання щодо розміру застави у будь-який момент.

На сьогодняшній день Д. Стросс-Кан платить щомісяця до 200 тис. доларів за заходи безпеки та охорони, а також 500 тис. доларів за оренду будинку у престижному районі міста, куди він змушений був переїхати після скарг сусідів на постійну присутність поліції та журналістів поруч з його власним помешканням.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •