Апеляційний суд Києва залишив у силі вирок Тимошенко

Вирок Печерського районного суду щодо засудженої Тимошенко залишили без змін

Апеляційний суд Києва залишив у силі вирок Печерського районного суду, згідно з яким колишнього прем’єра Юлію Тимошенко засуджено до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році. Відповідне рішення суд ухвалив на сьогоднішньому засіданні, передає Радіо Свобода.

Крім того, Юлії Тимошенко заборонено протягом 3 років обіймати посади на державній службі. Суд також задовольнив позов НАК «Нафтогаз України» до Юлії Тимошенко, згідно з яким вона має відшкодувати збиток компанії в обсязі понад 1,5 мільярда гривень.

Головуюча суддя Олена Сітайло оголосила лише резолютивну частину рішення. За її словами, повний текст оприлюднять 29 грудня о 16.00.

«Вирок Печерського районного суду щодо засудженої Тимошенко залишити без змін», – сказала суддя. Також залишено без змін окремі постанови та рішення Печерського суду, на які захист Тимошенко також подавав апеляції.

Після оголошення рішення Апеляційного суду Києва воно набуває чинності. Про це заявила представник державного обвинувачення Лілія Фролова. «Так, після оголошення рішення набуває чинності», – сказала вона журналістам після оголошення рішення Апеляційного суду.

Вона також додала, що захисту надається 3 місяці для подання касації на вирок суду, повідомляє УНН.

Касація, за її словами, може розглядатися у Вищому спеціалізованому суді розгляду цивільних і кримінальних справ.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •