Анулювання американської візи для Олени Бондаренко не підтвердилося

США не проти візиту Бондаренко
США не проти візиту Бондаренко

Народній депутат України Олена Бондаренко, яка зараз перебуває у Сполучених Штатах, у коментарі агентству УНН зауважила, що прикордонний і митний контроль США не мав до неї ніяких претензій.

“Зараз я перебуваю у Сполучених Штатах Америки, і ніяких перешкод з боку прикордонного та митного контролю країни не було”, — зазначила парламентарій.

Раніше журналістка Голосу Америки Мирослава Гонгадзе на своїй сторінці у Facebook розмістила “офіційну” інформацію про анулювання урядом США візи для О. Бондаренко.

О.Бондаренко зауважила, що на її думку, уряд США не має права розповсюджувати інформацію щодо заборони в’їзду будь-яких чиновників, адже це є конфіденційною персональною інформацією.

“По-друге, якби така інформація просочилася від відповідного чиновника у відповідних органах, які відповідають за це питання, його давно б звільнили за виток інформації. І в сполучених Штатах Америки, наскільки мені відомо, за цим слідкують дуже строго. Максимум, хто один-на-один може дізнатися про подібні дії у відношенні до себе, це тільки той громадянин, по відношенню до якого ці дії застосовують”, — пояснила нардеп.

В той же час, з’явилася інформація про те, що США скасували візу для О. Бондаренко у випадку її особистої поїздки. Зараз вона перебуває в США у складі делегації і МЗС України гарантував американській стороні, що її члени братимуть участь виключно  офіційних зустрічах. Надалі МЗС України має рекомендацію не включати О. Бондаренко до складу делегацій. Отже, це скоріше за все, її остання поїздка до США.

 

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •