Анонім купив на аукціоні фото Діани “не для друку” за 18 тисяч доларів

Фото "Не для друку"
Фото “Не для друку”

Деякий час тому преса писала про унікальну знахідку – фото з приміткою “Не для друку”, на якому зображено принцесу Діану у компанії невідомого молодого чоловіка.

Видання Digital Journal тепер повідомило, що знайдене раритетне фото принцеси розміром 20×25 сантиметрів, на якому двадцятирічна Діана Спенсер відпочиває в компанії молодих людей на лижному курорті в Швейцарії, продано з аукціону.

Свого часу саме таблоїд Daily Mirror вирішив не друкувати це фото, зроблене, як вважається, у 1979 чи 1980 році, і датоване на звороті “26 лютого 1981 року”, бо за два дні до цієї дати Букингемський палац оголосив про заручини Принца Чарльза та Діани Спенсер.

Молодий чоловік, який потрапив у кадр разом з Діаною, це, як стало відомо зі слів особистого біографа Діани,  Адам Рассел (Adam Russell) – нащадок колишнього прем’єр-міністра Великої Британії Стенлі Болдуїна (Stanley Baldwin).

Виявилося, що Рассел захоплювався Діаною але, після закінчення Оксфорду у 1979 році, вирушив у подорож світом, яка тривала цілий рік. Після повернення він розраховував відновити дружбу з Діаною і можливо розвинути їхні стосунки у щось більше, але цього не сталося. Коли Рассел повернувся додому, його друзі повідомили, що “він має одного суперника – Принца Чарльза”.

Експерт аукціону Auctions of Amherst у США розповів агентству AFP, що зазвичай подібні фотографії оцінюються у приблизно 1 тисячу доларів, але завдяки помітці “Не для друку”, аукціон може отримати за згадане фото значно більшу суму. Фото потрапило до американського архіву Caren Archive після того, як той сім років тому придбав колекцію фотографій видання Daily Mirror.

“На ту дату, яка стоїть на фото, пройшло вже 2 дні після повідомлення про заручини Діани та Принца Чарльза, преса полювала на все, що пов’язане з нею, на фото вона поруч з невідомим, і це фото у Daily Mirror вирішили не оприлюднювати”, дивується такому рішенню таблоїду експерт аукціону. Більше того, редактори таблоїду не пригадують як це фото потрапило до редакції і чи бачили вони його раніше.

Проте, надзвичайну зацікавленість у фотографії виявив анонімний покупець – він виклав за неї після напруженої боротьби більше 18 тисяч доларів.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •