Ангела Меркель втрачає довіру німців

Німці втрачають надію на Бундесканцлера

Троє з чотирьох німців практично не вірять в те, що канцлер Ангела Меркель (Angela Merkel) здатна запобігти перетворенню боргової кризи країн Єврозони у повномасштабну фінансову та економічну кризу. Такими є результати опитування, які були оприлюднені в п’ятницю, повідомляє громадський телеканал ARD.

55% опитаних мають ще незначну надію, тоді як 20% взагалі втратили надію на те, що консервативний уряд на чолі з А. Меркель буде взмозі щось вдіяти з кризою, яка охопила країни євро.

Результати опитування - невтішні для А. Меркель

Лише 22% респондентів кажуть, що вони вірять канцлеру, яка очолює країну з найпотужнішою в Європі економікою, та вважають її здатною на кроки які допоможуть подолати економічні негаразди. Під час опитування минулого вівторка та середи дослідники компанії Infratest поцікавилися думкою 1001 респондента.

У вівторок ввечері А. Меркель зустрілася з президентом Франції Ніколя Саркозі (Nicolas Sarkozy) щоб обговорити шлях подолання боргової кризи у Єврозоні від якої страждають 17 країн які використовують  спільну валюту.

Президент Н. Саркозі також показав погані результати в опитуванні німців, 83% з яких частково або повністю відмовили йому у довірі.

Цікаво, що 71 відсоток опитаних визнали, що не мають уявлення взагалі або дуже слабо розуміють ті кроки, які обговорюються на Європейському рівні у спробі  зміцнити єврозону та покращити державне керування.

Згідно до результатів опитування уряд А. Меркель втратив би владу, якби вибори проводилися у найближчий час.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •