Андрій Шевченко в інтерв’ю CNN сказав, що мріє грати у фіналі Євро 2012

На Євро 2012 Шева зіграє останній раз за збірну

Український футболіст Андрій Шевченко в інтерв’ю телеканалу CNN підтвердив свої наміри закінчити грати на міжнародній арені після проведення матчів Євро 2012.

35-річний форвард клубу Динамо Київ, якого вважають кращим українським футболістом всіх часів, впевнений в тому, що Чемпіонат Європи в Україні та Польщі стане справжньою подією року.

Це будуть мої останні міжнародні змагання і я вірю що все необхідне для підготовки було зроблене бездоганно, сказав А. Шевченко в інтерв’ю CNN.

“Наші вболівальники і вся країна чекають від нашої збірної успішної гри і це колосальна відповідальність”, підкреслив легендарний форвард.

“Буде дуже складно навіть вийти з групи і потрапити до чвертьфіналу, але я особисто мрію про гру в фіналі!”, додав А.Шевченко.

А. Шевченко забив 46 голів у 105 матчах за збірну України.

“Я вже маю досвід капітана збірної під час ігор Чемпіонату Світу 2006 року в Німеччині, але не менш почесним для мене є капітанство у збірній 2012 року”, – каже він, – “ми гратимемо вдома, з повними стадіонами прихильників. Це буде надзвичайно хвилюючий момент для мене”.

Капітанство у збірній 2012 року стане чудовим фінальним акордом у міжнародній кар’єрі А. Шевченка, якого в світі пам’ятають за виступи у клубі AC Milan, де він забив 175 голів за 7 сезонів і став другим за результативністю форвардом в історії клубу. Шевченко також зробив великий внесок у перемогу італійського клубу в турнірі Ліги Чемпіонів 2003 року.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •