Американці змушені будуть працювати до 80 років бо не мають пенсійних накопичень

Американці готуються працювати до 80 років

Американці впевнені, що мають забути про можливість вийти на пенсію у 55 або у 65 років. Або навіть у 75.

Чверть американців, які належать до середнього класу, побоюються, що їм доведеться працювати до 80 років, щоб дозволити собі комфортні умови, перебуваючи потім на пенсії. Вони також розуміють, що не всі доживуть до такого віку.

З дослідження, яке оприлюднила цього тижня компанія Wells Fargo & Co., витікає, що майже три чверті опитаних збираються продовжити працювати, перебуваючи у пенсійному віці. Трохи більше половини з них сказали, що мають працювати, щоб сплачувати свої рахунки, тоді як решта хотіла б продовжити таким чином активне життя працюючи.

Опитування стало ще одним з багатьох свідченням того, що американці катастрофічно не готові до виходу на пенсію. Маючи на рахунках мінімальні накопичення, американці готуються продовжувати працювати значно довше ніж думали раніше або суттєво знижувати рівень свого життя, або погоджуватися на обидва сценарії.

Більше половини американців середнього класу, які брали участь в опитуванні, визнали, що змушені “значно” скоротити рівень своїх витрат.

Троє з десяти 60-річних мають не більше 25 тис доларів накопичень, а отже будуть змушені жити на соціальну допомогу. В середньому, людина має змогу відкласти не більше 7% від того, що хотіла б мати у якості пенсійних накопичень – біля 25 тис проти 350 тис доларів.

Песимізм опитування майбутніх пенсіонерів підкріплюється і іншими дослідженнями. Так у опитуванні, яке провела компанія Yahoo Finance, 41% людей у віці від 18 до 64 років вважають, що “Американська мрія” є недосяжною. Опитування показало, що 37% людей не мають накопичень, а більше половини не здатні заплатити за вищу освіту дітей.

Перспектива працювати значно довше суттєво міняє ситуацію на ринку праці, де навіть здорові, більш молоді, люди втрачають роботу через кризові скорочення. Експерти не приховують факт, що бажання великої кількості американців середнього класу працювати, перебуваючи в офіційно пенсійному віці, створює значні соціальні та економічні ускладнення.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •