Акції LinkedIn оцінено по максимальному рівню – 45 доларів кожна

Офіс компанії у Mountain View, California

Акції ділової соціальної мережі LinkedIn оцінено у 45 доларів кожну, що відповідає їхному найбльшому рівню.

В середу діапазон цін акцій під час IPO компанії зріс з 32-35 доларів до 42-45 доларів за акцію.

На сайті BBC News повідомляється, що LinkedIn продали 7,84 млн акцій, за які отримали 352,8 млн. доларів, що дає підстави оцінити капіталізацію компанії у 4,25 млрд. доларів.

Після першого місяця роботи онлайнового проекту у травні 2003 року він мав 4,5 тис. зареєстрованих членів. В кінці березня поточного року кількість людей, які користуються послугами сайту виросла до 102 млн.

За даними Daily Telegraph, співзасновник LinkedIn Райд Гоффман (Reid Hoffman) заробив біля 5 млн. доларів за продаж менш ніж 1 відсотка акцій під час цього IPO. Генеральний директор компанії Джефф Вайнер (Jeff Weiner) заробив приблизно ту ж саму суму.

У Гоффмана залишається 21,7% голосів в компанії, що оцінюється у 853 млн. доларів. Вайнер залишив за собою біля 2,5% голосів, які тепер варті 99 млн.

Інші інвестори проекту також добре заробили.  Так, інвестбанк Goldman Sachs отримав 39 млн, Bain Capital Venture Integral Investors заробили на продажу 29,4 млн, а The McGraw Hill Companies – 19,6 млн.

Андеррайтерами IPO виступили Morgan Stanley, Bank of America Merrill Lynch та JPMorgan.

Вільний продаж акцій компанії на біржі New York Stock Exchange розпочнеться у четвер.

Таким чином, сайт LinkedIn став першою соціальною мережею, яка вийшла зі своїми акціями на біржу, що дозволить оцінити попит на них серед інвесторів.

Відомо, що Facebook та Twitter також мають плани виходу на біржу протягом наступних кількох років.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •