Агентство Fitch підтвердило кредитний рейтинг США на максимальному рівні AAA

Fitch підтвердили максимальний рейтинг США

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило кредитний рейтинг США на максимальному рівні AAA із стабільним прогнозом. Про це йдеться в прес-релізі агентства, повідомляє сайт Lenta.ru.

Пояснюючи своє рішення Fitch зазначає, що гнучка і диверсифікована економіка США знаходиться у хорошому стані.

Підтвердження рейтингів США завершує перегляд, розпочатий Fitch 2 серпня. Тоді рейтинги були поміщені на перегляд з “негативним” прогнозом.

Fitch стало першим з агентств “великої трійки”, яке опублікувало свій прогноз рейтингу США після того, як 5 серпня агентство Standart & Poor’s вперше в новітній історії знизило цей показник з максимального ААА до АА +.

Рішення S&P стало каталізатором глобального розпродажу акцій на світових фондових ринках, який тривав тиждень.

Standard & Poor’s пригрозило знизити кредитний рейтинг США ще в середині липня. Аналітики обіцяли, що зроблять це, якщо не буде підвищено стелю держборгу і Мінфін не зможе виконувати свої боргові зобов’язання.

Конгрес прийняв законопроект про підвищення ліміту держборгу 2 серпня, після чого документ підписав Барак Обама. Проте, аналітики S & P все ж знизили рейтинг США.

Рейтингове агентство Moody’s також направило кредитний рейтинг США на перегляд у середині липня. Після підвищення ліміту держборгу аналітики агентства повідомили, що залишили рейтинг на колишньому, максимальному рівні, проте формальна процедура перегляду все ще не закінчена.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •