А. Клюєв: дерегуляція економіки – кращий засіб проти корупції

Перший віце-прем'єр-міністр пише у блозі про боротьбу з корупцією

Кращим засобом проти корупції Перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв назвав дерегуляцію економіки.

Про це він написав у своєму блозі на сайті Кореспондент, передає агентство УНН.

“Боротьба з корупцією в нашій країні нагадує мені битву з багатоликим драконом: відрубаєш одну голову – виросте три інших “, – заявив А.Клюєв.

За його словами, повністю перемогти корупцію неможливо – це не вдавалося жодній країні світу. “Наше головне завдання на даному етапі – кардинально мінімізувати її прояви, значно покращити середовище для вільного розвитку бізнесу. Важливо створити умови для чиновника, в яких він би не зміг займатися корупцією”, – написав Перший віце-прем’єр-міністр.

Він висловив упевненість, що саме дерегуляція економіки – один з кращих способів боротьби з корупцією.

“Зізнаюся чесно, на цьому шляху ми відразу зіткнулися з відчайдушним опором чиновників усіх рівнів. Не можна чекати від системи, яка розкладалася десятиліттями, що вона поміняється відразу. Але ми цілеспрямовано її міняємо”, – йдеться в особистому блозі А.Клюєва.

А.Клюєв навів кілька прикладів того, що вже зроблено на рівні законодавства: значно спрощена дозвільна система, процедури відкриття і закриття бізнесу, скасовано ліцензування 90% видів робіт і 30% видів підприємницької діяльності.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •