Захист України має стати пріоритетом для Обами – The Washington Post

Захист України має стати пріоритетом для Обами – The Washington Post

Млява підтримка України з боку Обами може призвести до катастрофічної поразки справи західної демократії.

Про це йдеться у редакційній статті впливового видання The Washington Post.

Україну штовхає до колапсу і виснажливий збройний конфлікт і величезний зовнішній борг, в той час, як Захід обмежується суто символічною підтримкою Києва.

“США та ЄС надали мізерну допомогу, включно з 3 мільярдами позикових гарантій США терміном на 2 роки. Хоча лідери «Великої сімки» минулого тижня погодились продовжити санкції проти Росії до виконання нею Мінських угод, адміністрація Обами і її європейські союзники відмовляють Україні у фінансовій підтримці, яка їй конче необхідна – не кажучи вже про оборонне озброєння, якого Україна невпинно просить”, – пише видання.

The Washington Post вважає, що Обамі варто було б відвідати Київ і зауважує, що президенту США варто зробити захист України своїм пріоритетом.

“Президент передав лідерську роль у питанні України Німеччині та Франції та проігнорував членів власної команди та законодавців, які підтримують постачання зброї до України. Відправивши держсекретаря Керрі на зустріч із Путіним минулого місяця, Обама, можливо, показав, що його більше цікавить співпраця із Путіним у питанні ядерної програми Ірану, ніж зупинення російської агресії проти України”, – йдеться у статті.

“Збільшення допомоги з боку США ще не є гарантією успіху, але млява підтримка України з боку Обами тягне за собою ризик катастрофічної поразки справи західної демократії”, – резюмує The Washington Post.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •