12 листопада. Вечірній дайджест новин

12 листопада. Вечірній дайджест новин

На шляху до безвізового режиму
Верховна Рада України проголосувала за зміни до Кодексу законів про працю щодо запобігання і протидії дискримінації. За відповідні зміни депутати віддали 234 голоси. В той же час, спікер ВР В. Гройсман зазначив, що депутати виступають за сімейні цінності і ніколи не підтримають одностатеві шлюби.

Тим часом, Шенген може зникнути
Голова Європейської ради Дональд Туск попередив, що Шенгенська зона перебуває на межі краху через міграційну кризу. Його слова прозвучали після заяв від Австрії, Німеччини, Угорщини, Словенії та Швеції про відновлення прикордонного контролю або зведення прикордонних парканів в спробі контролювати мігрантів.

Знайомтеся – ‘Mx’
Виявилося, що в англійській мові немає скорочення для гендерно нейтрального звернення, коли Mr або Miss чи Mrs, не підходять. Тепер є – Mx. Абревіатуру офіційно внесено в словник Dictionary.com. Як пояснює видання Time, ‘M’ – це від традиційних форм ‘Mr’ або’Miss’, а ‘x’ означає невідому. Це той самий Ікс, який ми знаємо з алгебри.

В Росії малюють гроші. Багато
Центральний банк Росії проведе емісію біля «трильйона рублів», передає ТАСС, посилаючись на слова першого заступника голови Банку Росії Георгія Лунтовського.
«На нас очікує емісія близько трильйона рублів», – розповів Лунтовський в Севастополі. За підсумками 2015 року, як очікується, інфляція в РФ буде двозначною.

Дрони озброять
Американська компанія Textron оголосила про намір почати серійне виробництво мініатюрних коректованих бомб Fury для безпілотних літальних апаратів. Виробництво боєприпасів з фугасною бойовою частиною почнуть у 2016 році. Бомби Fury масою біля 6 кг оснащені GPS системою наведення і головкою лазерного наведення. Бойова частина бомби важить 1,8 кг.

Копач пішла
Уряд Польщі на чолі з прем’єр-міністром Євою Копач пішов у відставку, передає телеканал TVN24. Це сталося після поразки партії прем’єра «Громадянська платформа» на парламентських виборах 25 жовтня. Партія Ярослава Качинського «Закон і справедливість» отримала більшість мандатів в парламенті Польщі – 37,6% голосів, що дає 235 крісел у парламенті. «Громадянська платформа» отримала 24,1% голосів, або 138 місць.

Microsoft визначає емоції
Корпорація Microsoft презентувала демо-версію програми, що здатна аналізувати емоції людини за виразом її обличчя. Програма розраховує співвідношення на знімку кількох базових емоцій, таких як гнів, презирство, відраза, страх, щастя, спокій, печаль, здивування і видає результат у числовому форматі. На сайті Project Oxford доступна демо-версія програми.

ІД грозить Росії
«Ісламська держава» обіцяє влаштувати теракти в Росії. Як йдеться в опублікованому пропагандистському відео, терористи грозять дуже скоро пролити в Росії «океан крові». Про існування запису російською мовою повідомляє агентство Reuters.

Справа в Чехії
Генеральна прокуратура підтвердила, що в Чехії розслідується справа проти депутата від “Народного фронту” Миколи Мартиненка. Чеська сторона звернулася за сприянням у Генеральну прокуратуру України з проханням сприяти розслідуванню справи ще 16 жовтня.

Чорноморськ?
Місто Іллічівськ Одеської області пропонують перейменувати в місто з роману Ільфа і Петрова Чорноморськ, повідомляє “Думська“. Чорноморськ — вигадане місто з роману “Золоте теля”, прототипом якого є Одеса. Саме в ньому жив персонаж роману підпільний мільйонер Корейко.

Невдале перетворення
Жінка, яка регулярно мала секс з подружкою, прикидаючись чоловіком, що тривало протягом двох років, отримала 8 років ув’язнення. 25-річна Гейл Ньюланд (Gayle Newland) змінила голос і одяг, та змушувала подругу вдягати маску, що та не бачила ніби то “його” шрамів після операції. Коли ж жертва одного разу зняла маску, то все з’ясувалося, зокрема і використання штучного пенісу.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •