Смоленська катастрофа

Польський президентський літак горів перед падінням у Смоленську – свідок

Польський президентський літак, який впав під Смоленськом у 2010 році, вже горів перед тим, як врізатися у землю. Про це повідомив свідок росіянин.

Згідно до інформації, яку поширили видання Gazeta Polska та телеканал Telewizja Republika, свідок розповів про те, що “полум’я виривалося у літака збоку” перед тим, як Ту-154 врізався в землю і розвалився. В катастрофі 10 квітня 2010 року загинули 96 людей. Серед них був і президент Польщі Лех Качинський.

“Я гуляв вранці поруч із аеропортом” говорить свідок на відео, яке показали в ефірі.

“Спочатку був дуже щільний туман, але поступово почало прояснюватися. І тут я почув що летить літак. Через секунду я побачив, що він горів у повітрі, а полум’я виривалося збоку. Потім я почув звук коли літак впав і потім – тиша”, розповів анонімний свідок.

За даними сайту Niezależna, російські слідчі, які вели розслідування катастрофи, не допитували цього свідка.

В Польщі ведеться повторне розслідування катастрофи 2010 року. Воно було ініційоване партією “Право і Справедливість” (PiS), яка прийшла до влади у 2015 році.

Звіт російського розслідування поклав вину за катастрофу на польський екіпаж літака, який вирішив сідати у Смоленську за поганих погодних умов.

На сьогодні польські слідчі схиляються до версії, що на борту літака перед посадкою стався вибух.

telegram