netflix

Netflix тестує можливість пропускати титри під час перегляду серіалів

Кожний опинявся в ситуації, коли закінчуючи перегляд чергового епізоду серіалу, хочеться одразу почати перегляд наступного, щоб з’ясувати як розвиватиметься сюжет. Але спочатку нам запропонують знову переглянути титри, а часом і фрагменти попереднього епізоду.

Хтось у цей час може скочити на кухню за бутербродом, а хтось – у вбиральню. У деяких серіалів титри на початку епізоду тривають до 2 хвилин.

А для тих, хто не хоче марнувати і зайвої секунди, Netflix прийшов на допомогу.

Популярний стрімінговий сервіс, який випускає все більше високоякісних серіалів, запропонував своїх глядачам нову можливість – пропустити всю стартову частину епізоду з титрами і іншою інформацією, що відкриває кожний епізод, тобто одразу перейти до перегляду.

Про те, як працює нова кнопка skip intro першими повідомили користувачі сайту reddit десь місяць тому. Вона з’являлася одразу з титрами і не тільки на оригінальних серіалах Netflix (наприклад, House of Cards і Stranger Things), а і на шоу інших виробників.

Поки що така можливість існує під час перегляду програм цього сервісу у браузері. Невідомо, коли вона з’явиться у мобільному додатку.

 

telegram